setkání učitelů bojových umění

Informace o nás

Rentaikai bylo založeno studenty a učiteli budó a ninpó organizace Bujinkan Czech Dojo roku 2009. Základní myšlenkou bylo vytvořit tradici setkání a filozofické debaty na jiné úrovni, než jsou běžná setkání v rámci tréninku. 
 
Rentaikai je především filozofická debata, která přispívá ke kultivaci vlastní osobnosti. Bojová umění chápeme nejen jako trénink těla, ale též jako soustavné vzdělávání vědomostí a ducha. V rámci Rentaikai si účastníci sdělují vlastní zkušenosti a úvahy, inspirují druhé k debatě. Cílem není najít řešení, důležitý je proces hledání a sdílení. 
 
Rentaikai je otevřené pro lidi, kteří mohou a chtějí debatě a vzájemnému rozvoji něco hodnotného přinést. Budeme rádi i za doporučení a kontakt na zajímavou osobnost z různých bojových umění i mimo ně. 
 

Rentaikai znamená setkání, solidarita, pospolitost, soudržnost, společná odpovědnost, vzájemný respekt. Myšlenkou setkání je vzájemné obohacení se o znalosti a zkušenosti. 

Historie projektu

Od roku 2009 organizují učitelé Bujinkan Czech Dojo každoročně setkání na bázi filozofické debaty. Účastní se ho zajímaví hosté z různých oblastí lidského života, kteří mohou svými názory a zkušenostmi obohatit ostatní účastníky. 

Pořadatel a místo Rentaikai se každý rok mění. Pro rok 2015 byl místem vybrán olomoucký kraj. 

 

 

Naši účastníci

Pokud vyučujete, trénujete či se zajímáte o bojové umění, nebo chcete o své názory a zkušenosti obohatit ostatní účastníky akce či se nechat inspirovat názory ostatních, rádi vás uvítáme na novém ročníku Rentaikai. Kontaktujte, prosím, pořadatele aktuálního ročníku akce. 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode